Ranní dopravní chaos před základní školou

Poté, co konečně došlo po mnoha urgencích k prořezání houštiny zakrývající ne zcela logicky nově umístěný přechod pod školou, lze ráno před školou pozorovat doslova džungli.

Někteří rodiče přivážející své ratolesti auty zastavují dokonce přímo na přechodu u trafiky, a ostatní děti obcházející tato vozidla doslova vcházejí pod kola protijedoucích aut. Další rodiče zastavují se svými dětmi přímo na zastávce / konečné autobusu, kde z příměstských autobusů vystupují desítky školáků, do toho přijíždějící 107 s troubením objíždí zaparkovaná auta, která se následně otáčí pod kola 107 přijíždějící k odjezdové zatáčce. Prostě CHAOS. Dalo se to pochopit první školní den, ale proč to trvá i dne pátý?

Tak může člověk pouze zakroutit hlavou a snad se zeptat „Pane starosto Hejle, proč není vedení radnice Suchdola schopno zajistit hlídku Městské policie, která zde každé ráno historicky vždy stála a již pouhá její přítomnost umravňovala školáky a zejména některé „rozpustilé“ rodiče a předcházelo se tím možnému nedej bože zranění“

2018-09-14T14:38:19+02:00