Děkuji!

Děkuji všem, kteří nám svým podpisem umožnili ucházet se o vaše hlasy v nadcházejících komunálních volbách! Děkuji přátelům, sousedům, bývalým spolužákům i zcela neznámým lidem, které jsem měl tu možnost oslovit.

Každý, kdo nám dal svůj podpis, dal najevo, že mu na Suchdole záleží, stejně tak jako na něm záleží nám.

Když máte to štěstí a narodíte se na Suchdole, jako já před 42 lety, narodíte se na místě, které musíte milovat. Na místě, kde chcete žít, o které se chcete strat a kde chcete zestárnout. Chcete, aby to bylo to nejkrásnější místo pro život i pro vaše děti.

A právě proto nesmíme zavírat oči před tím, že Suchdol potřebuje naši pomoc. Vím to ze své zkušenosti. Čtyři roky jsem opozičním zastupitelem a téměř stejnou dobu se podílím na vydávání Suchdolských novin. Snažím se bojovat proti dezinformacím, strachu a stagnaci. A vím, že to nestačí!

Chci pro Suchdol víc. Chci víc pro každého, kdo ho má rád. Chci se podílet na krásném dětství vašich potomků, chce se podílet na rozvoji vašeho podnikání, chci zlepšit služby i péči o obyvatele, chci, abyste zde mohli zůstat v důstojnosti i ve stáří.

Abych to dokázal, potřebuji Vaši důvěru a Váš hlas!

Přijďte k volbám, bez Vás to nedáme!

Za celý tým SORS

Marek Bor

2018-09-13T20:38:12+02:00